Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Individuální výuka

Individuální výuka

Využijte lekce s lektorem na maximum!

Potřebujete odborně zaměřit kurz, nastavit si frekvenci nebo časové možnosti podle Vašich potřeb? Potom je individuální výuka ta správná volba.

Výhodné balíčky - individuální výuka

Vyberte si z oblíbených balíčků individuálních výuk. Jsou vytvořeny na základě zkušeností a oblíbenosti studentů.

Jazyková škola Sentia Praha

Často kladené dotazy

V rámci individuálních lekcí nabízíme běžně vyučované jazyky, jako jsou například: Angličtina, Němčina, Španělština, Ruština nebo Čeština pro cizince. V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit i méně používané jazyky dle požadavku.

S lektorem se můžete sejít v našich učebnách, které se nacházejí nedaleko OC Novo Plaza na Praze 4. Výuku je možné zařídit rovněž u Vás ve firmě, nebo na Vámi určeném místě. Je to celé na Vás.

Můžete si vybrat ze tří modelů. U prezenční výuky se scházíte osobně s lektorem na Vámi preferovaném místě. V případě on-line lekcí se scházíte s lektorem skrze platformy, jako například Microsoft Teams, Google Meet, Skype nebo obdobných. Stejně tak je možné zvolit kombinovanou výuku on-line a prezenčních lekcí.

Ano, poskytujeme propracované intenzivní kurzy, které můžete využít například při plánované konferenci v zahraničí nebo pokud se budete ucházet o pozici, na kterou potřebujete odbornou přípravu. Zadání je však na Vás, následně lektor připraví potřebné podklady.

Snažíme se přizpůsobit výuku Vašim přání, proto u nás tato možnost je. Využijete jí převážně při náročném časovém harmonogramu, u kterého si nejste jistí s pravidelným rozvrhem.

Po předchozí domluvě pro Vás můžeme připravit osvědčení o absolvování kurzu. Neslouží však jako certifikát jazykové zkoušky, ale pouze jako potvrzení o absolvování kurzu.

Ano, přijímáme následující benefity: Benefit plus, Benefity a.s., Edenred a SODEXO Pass - benefit na přání (jedná se o proplacení faktury v rámci benefitu SODEXO Pass).

Cenu rodilých mluvčí Vám můžeme zaručit v rámci angličtiny, pokud byste však měli zájem například o rodilého lektora z Německa, může být cena vyšší na základě aktuální poptávky. Cenu Vám však předem sdělíme při poptávce kurzu, kterou si následně musíme oboustranně odsouhlasit.

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

+420 241 711 843

Kontaktní formulář

Proč individuální výuka

Individuální výuka s našimi lektory poskytuje nejvyšší míru efektivity ve vašem jazykovém vývoji. Na rozdíl od skupinových lekcí se můžeme plně soustředit pouze na vaše potřeby, zájmy a učební styl, což vám umožní dosáhnout vašich jazykových cílů rychleji a efektivněji.

Díky personalizovanému přístupu můžeme vytvořit učební plán, který je plně přizpůsoben vašim individuálním potřebám a cílům. Naše zkušené lektory vám poskytnou individuální podporu a motivaci, abyste dosáhli maximálního pokroku ve vašem jazykovém rozvoji.

Ať už preferujete výuku prezenčně v našich prostorách nebo online z pohodlí vašeho domova, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli na vaší jazykové cestě. Začněte s námi ještě dnes a objevte sílu individuální výuky! Navíc si můžete vybrat mezi českým lektorem nebo rodilým mluvčím.