Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Kontaktujte nás

Máte otázku?

Kontaktujte nás

Kde se nacházíme?

Jazyková škola Sentia se nachází na adrese Růženínská 317/4, Praha 4, nedaleko OC Novodvorská Plaza (Novo Plaza) nebo OBI Modřany. V budově probíhají skupinové kurzy, angličtina pro děti metodou Helen Doron English a individuální lekce. Pohodlně se k nám dostanete z Kunratic, Libuše, Modřan, Novodvorské nebo Kačerova a to následujícími způsoby:

Nejbližší zastávka autobusu se jmenuje Sídliště Lhotka (u OBI Modřany), která se nachází 300 metrů od jazykové školy, případně můžete použít zastávku Lhotka (500 metrů).

Parkování je možné v ulici Růženínská, nicméně zde bývá v odpoledních hodinách plno, proto můžete využít parkování v okolních ulicích nebo v okolí fotbalového stadionu FC Tempo Praha.

Kola nebo koloběžky jsou u nás vítány. Můžete si je odložit do stojanů, které se nachází na zahradě. Nemůžeme za ně ručit, proto prosíme o důkladné zabezpečení.

Kontakt

Příjímáme následující benefity

particles_6.png
test jazykové úrovně zdarma

Naši partneři

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou uvedeny na webových stránkách www.coi.cz. Spotřebitelé jsou oprávněni použít platformu řešení sporů online k řešení spotřebitelských sporů, v jazyce, který si zvolí. K právě uvedenému mohou spotřebitelé využít platformu dostupnou na webové stránce https://webgate.ec.europa.eu/odr.