Adresa 🏫

Růženínská 317/4, Praha 4, 142 00, Česká republika

Telefon 📱

+420 241 711 843

Email 📧

sentia@sentia.cz

Kde se nacházíme?

Naše jazyková škola se nachází na adrese Růženínská 317/4, Praha 4, nedaleko OC Novodvorská Plaza (Novo Plaza). V budově probíhají veřejné kurzy, dětské lekce angličtiny a individuální hodiny.

Městská hromadná doprava
(autobus č. 139, 150, 157, 117)

Nejlépe se k nám dostanete ze zastávky Sídliště Lhotka (u OBI Modřany), která se nachází 300 metrů od jazykové školy, případně můžete použít zastávku Lhotka (500 metrů).

Autem nebo na motorce

Parkování je možné v ulici Růženínská, nicméně zde bývá v odpoledních hodinách plno, proto můžete využít parkování v okolních ulicích nebo v okolí fotbalového stadionu FC Tempo Praha.

Na kole či koloběžce

Kola nebo koloběžky jsou u nás vítány. Můžete si je odložit do stojanů, které se nachází na zahradě. Nemůžeme za ně ručit, proto prosíme o důkladné zabezpečení.

Za každou recenzi budeme rádi!


Napište nám 😊


  Vaše jméno (vyžadováno):

  Váš email (vyžadováno):

  Předmět (vyžadováno):

  Vaše zpráva (vyžadováno):

      Zásady ochrany osobních údajů
  Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami ochrany osobních údajů

  Partneři

  Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

  K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou uvedeny na webových stránkách www.coi.cz. Spotřebitelé jsou oprávněni použít platformu řešení sporů online k řešení spotřebitelských sporů, v jazyce, který si zvolí. K právě uvedenému mohou spotřebitelé využít platformu dostupnou na webové stránce https://webgate.ec.europa.eu/odr.