Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Aplikace Schoolpartner

Jazyková škola Sentia Praha

Schoolpartner

Kompletní přehled o výuce v informačním systému Schoolpartner. Mějte přehled o posunu zaměstnanců, docházkách, finančních nákladech i testování.

Hlavní výhodody systému

Informační systém Schoolpartner je doslova napěchovaný funkcemi a procesy,
nicméně stále s důrazem na to, aby si ho každý zákazník mohl upravit a používat podle svých potřeb.

Omluvenku z plánované hodiny nemusí do systému zadávat pouze student, může ji za něj zadat i personalista. Samozřejmostí je i to, že stejně jako v případě, že se omlouvá sám student, systém automaticky odešle e-maily s touto informací lektorovi daného kurzu a přepne status studenta na "omluven".

U větších firem je běžné, že postup ve studiu chce kromě samotných studentů a personalistů vidět také nadřízený studenta. V systému Schoolpartner lze jednoduše a přehledně nadefinovat skupiny zaměstnanců a jejich nadřízené. Personalista i poté vidí vše, za co je zodpovědný, vedoucí pracovníci ale vidí informace pouze o svých podřízených a o nikom jiném. Není tak třeba posílat excelové tabulky, vedoucí najde vše potřebné ve svém rozhraní.

Studenti ve svém rozhraní vidí přehledně informace o lektorem vykázaných hodinách. Pokud z nějakého důvodu se zápisem nesouhlasí, mohou jej velmi snadno rozporovat prostřednictvím této funkce. Stačí vybrat danou položku a označit důvod rozporu. My máme ve svém rozhraní přehled o všech rozporech a můžeme je tak snadno řešit.

Díky systému Schoolpartner mají studenti možnost poskytnout Vám zpětnou vazbu efektivně a rychle. Ať jsou s výukou spokojeni, nebo mají návrh na zlepšení. Ve svém rozhraní může každý student jednoduše a stručně zapsat, co má na srdci a jedním kliknutím Vám informaci odeslat.

Se systémem Schoolpartner již nemusíte složitě připravovat přehledy docházky všech zaměstnanců. Přehledně vidíte ve svém rozhraní veškeré informace o výuce a díky možnosti exportovat vše do aplikace Microsoft Excel může s těmito daty dále pracovat. Rozpočet na výuku na další rok je tak místo hodin záležitostí pár desítek minut.

Ze zkušenosti víme, že klienti oceňují přehled a informace. Kromě jiného naleznete ve svém rozhraní všechny daňové doklady, které jsou během spolupráce vystaveny. Můžete se tak podívat i na to, z jakých položek, kurzů a hodin se faktura skládá.

Systém Schoolpartner myslí i na obvyklý požadavek personalistů, mít o jazykovém pokroku svých zaměstnanců co největší přehled. Personalista, nebo nadřízený studenta, vidí kromě jiných relevantních informací i posun ve znalostech a dovednostech všech zaměstnanců, kteří jazykové kurzy navštěvují.

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

+420 241 711 843

nabídka služeb
test jazykové úrovně zdarma

Kontaktní formulář