Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Skupinové kurzy angličtiny a němčiny - Praha 12

Skupinové kurzy

Skupinové lekce angličtiny a němčiny v srdci Lhotky.

Hledáte pohodové skupinové kurzy s rodinnou atmosférou v Praze? Nabízíme Vám výuku s pozitivně motivujícími lektory, kteří Vás posunou ve studiu. Můžete si vybrat z široké nabídky kurzů angličtiny a němčiny.

Ukázková hodina ZDARMA

Nekupujte zajíce v pytli, přijďte se nezávazně podívat, jak Vám mohou naše kurzy pomoci vylepšit Vaše jazykové dovednosti. Uvaříme Vám kafíčko a rádi zodpovíme veškeré dotazy. Zastavte se u nás na adrese Růženínská 317/4, Praha 4 🙂

Jazyková škola Sentia Praha

Seznam - skupinové kurzy

Angličtina

A2

Český lektor

Angličtina pro mírně pokročilé - Pondělí 18:15

Angličtina

A2/B1

Český lektor

Angličtina pro středně pokročilé - Pondělí 17:45

Angličtina

B1

Český lektor

Angličtina pro středně pokročilé - Středa 17:30

Angličtina

A1+

Český lektor

Angličtina pro pokročilé začátečníky - Čtvrtek 19:15

Angličtina

B2

Rodilý mluvčí

Angličtina pro vyšší pokročilé - Po. & Čt. 8:30

Často kladené dotazy

Kurzy angličtiny i němčiny probíhají u nás v jazykové škole na adrese Růženínská 317/4 – Praha 4. Máme k dispozici vybavené učebny v rodinné vile se zázemím pro lektory i studenty.

Bohužel v tuto chvíli podobné kurzy nenabízíme. Veškeré kurzy tak probíhají prezenčně (osobně). On-line kurz můžeme poskytnou pouze formou individuální výuky.

V aktuální chvíli nabízíme pouze roční studium. Z metodického hlediska by rozdělení výuky na semestry neměl efekt, který by se očekával. Stejně tak jsou výukové materiály koncipovány na rok.

Svou jazykovou úroveň můžete zjistit na základě vypracování testu v naší sekci TESTY. Test Vám zabere zhruba 20 minut. Nebo přijďte na ukázkovou hodinu a my Vám poradíme.

Začátek kurzů pravidelně plánujeme na první týden v říjnu a konec na poslední týden v květnu. Termíny začátku a konce se však mohou měnit. Informaci aktualizujeme vždy začátkem školního roku.

Ano, věrnosti si vážíme. Máme pro Vás připravený věrnostní program se slevami až 15%. Ten můžete využít v případě opakovaného nákupu kurzu (10%) nebo za včasný nákup (5%). Slevy lze kombinovat.

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

Kontaktní formulář