aktuální počet lektorů

👨‍🏫

průměrně odučených minut ročně

🕛

roční počet uvařených káv

Kdo jsme?

SENTIA spol. s r.o. je česká rodinná jazyková škola, která již od roku 1997 realizuje komplexní výukové programy pro firmy i veřejnost. Programy jsou sestavovány na míru dle konkrétních požadavků zákazníka. Jsme certifikovaným členem Asociace jazykových škol – AJŠ.

Co děláme?

Soustředíme se na výuku ve FIRMÁCH A SPOLEČNOSTECH. Dále se specializujeme na INDIVIDUÁLNÍ KURZY mimo či v sídle naší jazykové školy. Zde také probíhají otevřené KURZY PRO VEŘEJNOST.
Učíme angličtinu, francouzštinu, němčinu, ruštinu, češtinu pro cizince a další jazyky. Spolu s našimi partnery jsme schopni výuku zabezpečit v jakémkoliv regionu ČR.

Kde se nacházíme?

Sídlo společnosti se nachází na adrese Růženínská 317/4, Praha 4, nedaleko OC Novodvorská Plaza. Pokud zvolíte způsob dopravy pomocí MHD, nejlépe se k nám dostanete ze zastávky Sídliště Lhotka, která se nachází 500 metrů od jazykové školy. V sídle firmy probíhají veřejné kurzy, dětské lekce angličtiny a individuální hodiny.

Jsme certifikovaným členem Asociace jazykových škol

AJŠ Asociace jazykových škol je profesní sdružení, které si zakládá na kvalitě.
Posláním AJŠ je zdokonalovat jazykové vzdělávání v regionech České republiky, rozvíjet činnost a profesní prestiž svých členů. Jazykové školy sdružené v AJŠ zastávající společné principy kvality popsané v Kodexu kvality, který zaručuje vysoký standard služeb, které školy a agentury dodávají svým zákazníkům.

Asociace zároveň hájí hospodářské a profesní zájmy členských škol a agentur a navazuje spolupráci s národními i mezinárodními profesními asociacemi, akademickými a vzdělávacími subjekty a dalšími organizacemi v otázce rozvoje jazykového vzdělávání. AJŠ se dále podílí na vzdělávacích programech a projektech EU a zprostředkovává poradenské služby pro své členy.

AJŠ dnes sdružuje jazykové školy a společností z navazujících oborů ze všech regionů ČR a je tak největší asociací jazykových škol v ČR. Jejich konsolidovaný roční obrat v roce 2009 činil asi 1,3 miliardy Kč.

Více na www.asociacejs.cz

ETICKÝ KODEX (PDF, 2 MB)
KODEX KVALITY (PDF, 2 MB)
CERTIFIKÁT (PDF, 397 Kb)


Chance4Children

Každé dítě jednou dospěje a děti z dětských domovů to mají o něco složitější. Jsou nuceni opustit místo, kde vyrůstaly, bez ohledu na to, jestli chtějí nebo ne. Musí se začlenit do společnosti, bez možnosti se vrátit zpět. Tyto děti nemají na výběr a proto jim společně s Vámi rádi pomáháme a to ve spolupráci s Chance4Children (c4c.cz).