Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

O nás

Jsme rodinná jazyková škola Sentia

Již od roku 1997 zajišťujeme jazykové vzdělávání napříč generacemi. Ke klientům přistupujeme individuálně dle jejich potřeb, abychom docílili maximální efektivity výuky.

Jazyková škola Sentia Praha

Co nabízíme?

Naše jazyková škola se specializuje na výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, češtiny pro cizince a dalších, i méně používaných, jazyků. Soustředíme se na výuku ve firmách a společnostech, u kterých zajišťujeme individuální lekce a skupinové kurzy. Stejné služby nabízíme i pro širokou veřejnost.

Dále poskytujeme kvalitní e-learning, překlady, tlumočení a mnohem více… Spolu s našimi partnery jsme schopni výuku zabezpečit v jakémkoliv regionu ČR.

Kde se nacházíme?

Jazyková škola Sentia se nachází na adrese Růženínská 317/4, Praha 4, nedaleko OC Novodvorská Plaza (Novo Plaza) nebo OBI Modřany. V budově probíhají skupinové kurzy, angličtina pro děti metodou Helen Doron English a individuální lekce. Pohodlně se k nám dostanete z Kunratic, Libuše, Modřan, Novodvorské nebo Kačerova a to následujícími způsoby:

Nejbližší zastávka autobusu se jmenuje Sídliště Lhotka (u OBI Modřany), která se nachází 300 metrů od jazykové školy, případně můžete použít zastávku Lhotka (500 metrů).

Parkování je možné v ulici Růženínská, nicméně zde bývá v odpoledních hodinách plno, proto můžete využít parkování v okolních ulicích nebo v okolí fotbalového stadionu FC Tempo Praha.

Kola nebo koloběžky jsou u nás vítány. Můžete si je odložit do stojanů, které se nachází na zahradě. Nemůžeme za ně ručit, proto prosíme o důkladné zabezpečení.

Kontakt
Jazyková škola Sentia Praha

Jsme certifikovaným členem Asociace jazykových škol

AJŠ Asociace jazykových škol je profesní sdružení, které si zakládá na kvalitě.
Posláním AJŠ je zdokonalovat jazykové vzdělávání v regionech České republiky, rozvíjet činnost a profesní prestiž svých členů. Jazykové školy sdružené v AJŠ zastávající společné principy kvality popsané v Kodexu kvality, který zaručuje vysoký standard služeb, které školy a agentury dodávají svým zákazníkům.

Asociace zároveň hájí hospodářské a profesní zájmy členských škol a agentur a navazuje spolupráci s národními i mezinárodními profesními asociacemi, akademickými a vzdělávacími subjekty a dalšími organizacemi v otázce rozvoje jazykového vzdělávání. AJŠ se dále podílí na vzdělávacích programech a projektech EU a zprostředkovává poradenské služby pro své členy.

Více na www.asociacejs.cz

Reference od našich klientů

Spolupráce s týmem vedení jazykové školy je velmi efektivní, rychlá a věcná. Oceňuji individuální a vstřícný přístup k řešení jakýchkoliv problémů, rychlé řešení. Proto Vám jazykovou školu můžeme vřele doporučit...

Petra Hůlová, Jana Písková HR oddělení Billa spol. s r. o.

Naše spolupráce s Jazykovou školou Sentia spol. s r.o. trvá již od roku 2008. Spolupráce s vedením jazykové školy funguje velmi dobře…

Mgr. Renata Soukupová, MBA ředitelka lidských zdrojů ROSSMANN, spol. s r.o.

O naší spokojenosti s jazykovou školou Sentia svědčí i dlouhodobý vztah, aktivně spolupracujeme už více než 10 let...

Petra Jetlebová Koordinátorka/asistentka jazykového vzdělávání

Chance4Children

Každé dítě jednou dospěje a děti z dětských domovů to mají o něco složitější. Jsou nuceni opustit místo, kde vyrůstaly, bez ohledu na to, jestli chtějí nebo ne. Musí se začlenit do společnosti, bez možnosti se vrátit zpět. Tyto děti nemají na výběr a proto jim společně s Vámi rádi pomáháme a to ve spolupráci s Chance4Children.

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

+420 241 711 843

Kontaktní formulář