Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Onlinejazyky.cz

Jazyková škola Sentia Praha

Efektivní procvičování jako doplněk klasické výuky!

Žádné těžké učebnice ani slovníky. Slovíčka, gramatiku a praktická cvičení najdete na jednom místě ve svém počítači, tabletu či mobilu. Vybírejte z více než 80 online kurzů v šesti světových jazycích.

Metodické vedení kurzu

Do systému jsme zabudovali ověřené metody, které vycházejí z výzkumů kognitivní psychologie a vlastních zkušeností s našimi studenty. Výsledkem je zábavné studium, které studenta posouvá v jeho jazykové úrovni.

Pro udržení pokroku Vám stačí 20 minut denně. Přehledný systém Vás provází výukou intuitivně, ani si nevšimnete a máte to za sebou. Abyste se neztratili, připravili jsme pro Vás hlavní obrazovku s přesným zadáním. Ta se přizpůsobuje na základě Vašeho posunu.

Klíčem k úspěchu je motivace. Čeká Vás 15 druhů cvičení, motivační maily a videolektor, herní prvky, nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech. V intuitivním prostředí online jazyků Vám učení půjde samo!

Zapojte všechny smysly. Naučíme Vás číst, psát, rozumět i mluvit. V každé lekci se naučíte nová slovíčka a gramatiku, kterou procvičujete tak dlouho, jak je potřeba. Nebudete mít pocit, že se učíte, ale že si hrajete. Konečně si slovíčka i gramatiku zapamatujete a budete je umět použít ve větě.

Vskutku soukromá lekce. Žádné vyrušování ani zdržování. Nečekáte, až se dostanete ke slovu. V hlavní roli jste vy. A vy si určujete i tempo studia. Nemusíte zas a znova začínat od úplných základů, vyberte si jazykovou úroveň, která vyhovuje vám.

S jedním ročním kurzem angličtiny projdete 100 hodin výkladů a cvičení a zlepšíte se tak o jednu jazykovou úroveň. Zapamatujete si minimálně 3 nová slovíčka a fráze denně, celkem 1200 za rok. Každé slovíčko si nejen napíšete, ale i poslechnete a vyslovíte. Už nebudete pochybovat o tom, jak je to správně.

Jazyková škola pro firmy

Vyberte si kurz, který Vám bude vyhovovat.

Objednejte si kurz skrze Jazykovou školu Sentia a získejte slevu! Vyberte si z nabídky níže a poté si kurz objednejte skrze náš formulář.
OBJEDNAT

Zrcadlená webová stránka

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

+420 241 711 843