Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Časté dotazy

Individuální kurzy

particles_6.png
test jazykové úrovně zdarma

V rámci individuálních lekcí nabízíme běžně vyučované jazyky, jako jsou například: Angličtina, Němčina, Španělština, Ruština nebo Čeština pro cizince. V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit i méně používané jazyky dle požadavku.

S lektorem se můžete sejít v našich učebnách, které se nacházejí nedaleko OC Novo Plaza na Praze 4. Výuku je možné zařídit rovněž u Vás ve firmě, nebo na Vámi určeném místě. Je to celé na Vás.

Můžete si vybrat ze tří modelů. U prezenční výuky se scházíte osobně s lektorem na Vámi preferovaném místě. V případě on-line lekcí se scházíte s lektorem skrze platformy, jako například Microsoft Teams, Google Meet, Skype nebo obdobných. Stejně tak je možné zvolit kombinovanou výuku on-line a prezenčních lekcí.

Ano, poskytujeme propracované intenzivní kurzy, které můžete využít například při plánované konferenci v zahraničí nebo pokud se budete ucházet o pozici, na kterou potřebujete odbornou přípravu. Zadání je však na Vás, následně lektor připraví potřebné podklady.

Snažíme se přizpůsobit výuku Vašim přání, proto u nás tato možnost je. Využijete jí převážně při náročném časovém harmonogramu, u kterého si nejste jistí s pravidelným rozvrhem.

Po předchozí domluvě pro Vás můžeme připravit osvědčení o absolvování kurzu. Neslouží však jako certifikát jazykové zkoušky, ale pouze jako potvrzení o absolvování kurzu.

Ano, přijímáme následující benefity: Benefit plus, Benefity a.s., Edenred a SODEXO Pass - benefit na přání (jedná se o proplacení faktury v rámci benefitu SODEXO Pass).

Cenu rodilých mluvčí Vám můžeme zaručit v rámci angličtiny, pokud byste však měli zájem například o rodilého lektora z Německa, může být cena vyšší na základě aktuální poptávky. Cenu Vám však předem sdělíme při poptávce kurzu, kterou si následně musíme oboustranně odsouhlasit.

Skupinové kurzy

Kurzy angličtiny i němčiny probíhají u nás v jazykové škole na adrese Růženínská 317/4 – Praha 4. Máme k dispozici vybavené učebny v rodinné vile se zázemím pro lektory i studenty.

Bohužel v tuto chvíli podobné kurzy nenabízíme. Veškeré kurzy tak probíhají prezenčně (osobně). On-line kurz můžeme poskytnou pouze formou individuální výuky.

V aktuální chvíli nabízíme pouze roční studium. Z metodického hlediska by rozdělení výuky na semestry neměl efekt, který by se očekával. Stejně tak jsou výukové materiály koncipovány na rok.

Svou jazykovou úroveň můžete zjistit na základě vypracování testu v naší sekci TESTY. Test Vám zabere zhruba 20 minut. Nebo přijďte na ukázkovou hodinu a my Vám poradíme.

Začátek kurzů pravidelně plánujeme na první týden v říjnu a konec na poslední týden v květnu. Termíny začátku a konce se však mohou měnit. Informaci aktualizujeme vždy začátkem školního roku.

Ano, věrnosti si vážíme. Máme pro Vás připravený věrnostní program se slevami až 15%. Ten můžete využít v případě opakovaného nákupu kurzu (10%) nebo za včasný nákup (5%). Slevy lze kombinovat.

Příjímáme následující benefity

particles_6.png

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Pokud si nejste jistí s výběrem kurzu, případně máte doplňující otázky, jsme tu pro Vás.

+420 241 711 843

nabídka služeb
test jazykové úrovně zdarma

Zanechte nám zprávu