Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Angličtina pro děti - Helen Doron English

Angličtina pro děti

Co je metoda Helen Doron?

Angličtina pro Vaše děti formou Helen Doron kombinujeme aktivity, které děti přirozeně rády dělají, s moderními poznatky o učení. Díky mezinárodnímu zázemí máme celou řadu inovativních materiálů – aplikací, her a téměř nevyčerpatelnou zásobu písniček. Lekce vedou pouze akreditovaní lektoři – ovládají nejen současnou angličtinu, ale také zásady naší metody a práci s dětmi.

Jaké jsou hlavní výhody výuky?

V rámci metody Helen Doron English se vytvářejí speciální vzdělávací programy a materiály, které jsou přizpůsobeny věkovým skupinám dětí od nejmenších až po dospívající.

Děti potřebují intenzivní pozornost lektorky či lektora. Zároveň ale rády soutěží i spolupracují. Proto největší pokroky dělají v malých skupinách 4 – 8 dětí. Učí se spolupráci, sociálním vazbám a užijí si také spoustu zábavy s ostatními.

Učitelé děti motivují pozitivní zpětnou vazbou a oceňují pokroky. Děti se díky tomu nebojí komunikovat, zapojují se do výuky a budují zdravé sebevědomí.

Ke každému kurzu patří poslechové materiály a díky opakovanému podvědomému poslechu si děti angličtinu přirozeně osvojí. Nemusíte sami mluvit anglicky, dětem nahrávky pouštíte při hraní nebo jízdě v autě. Snadno a trvale si tak pamatují slovní zásobu i fráze.

Děti potřebují střídat činnosti a podněty. Proto jsou naše lekce plné interakce, zpívání, tancování a řeší nejrůznější úkoly. Díky tomu má každá lekce spád a osobnost dítěte se rozvíjí všestranně, což je vynikající základ pro budoucí vzdělávání.

Naše kurzy bývají spojené příběhy kreslených postaviček, které prožívají lekci co lekci nové dobrodružství. Zatímco malé děti mají rády zvířátka a pohádkové postavy, starší školáci a teenageři sledují osudy hrdinů svého věku.

Děti se na příbězích z lekcí učí mnoho o světě kolem sebe – poznávají hodnotu přátelství, význam ochrany přírody a učí se lásce k poznávání.

Naši lektoři používají řadu pomůcek, které rozvíjí dětskou zvídavost a pomáhají k efektivnímu učení.

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Přijďte si vyzkoušet metodu Helen Doron na vlastní kůži. Rádi Vám vysvětlíme, jak to celé funguje a doporučíme Vám vhodný kurz pro Vaše dítě.

+420 241 711 843

Kontaktní formulář