Jazyková škola Sentia

Jazyková škola Sentia Praha

Angličtina pro děti - Helen Doron English

Angličtina pro děti

Co je metoda Helen Doron?

Angličtina pro Vaše děti formou Helen Doron kombinujeme aktivity, které děti přirozeně rády dělají, s moderními poznatky o učení. Díky mezinárodnímu zázemí máme celou řadu inovativních materiálů – aplikací, her a téměř nevyčerpatelnou zásobu písniček. Lekce vedou pouze akreditovaní lektoři – ovládají nejen současnou angličtinu, ale také zásady naší metody a práci s dětmi.

Jaké jsou hlavní výhody výuky?

V rámci metody Helen Doron English se vytvářejí speciální vzdělávací programy a materiály, které jsou přizpůsobeny věkovým skupinám dětí od nejmenších až po dospívající.

Děti potřebují intenzivní pozornost lektorky či lektora. Zároveň ale rády soutěží i spolupracují. Proto největší pokroky dělají v malých skupinách 4 – 8 dětí. Učí se spolupráci, sociálním vazbám a užijí si také spoustu zábavy s ostatními.

Učitelé děti motivují pozitivní zpětnou vazbou a oceňují pokroky. Děti se díky tomu nebojí komunikovat, zapojují se do výuky a budují zdravé sebevědomí.

Ke každému kurzu patří poslechové materiály a díky opakovanému podvědomému poslechu si děti angličtinu přirozeně osvojí. Nemusíte sami mluvit anglicky, dětem nahrávky pouštíte při hraní nebo jízdě v autě. Snadno a trvale si tak pamatují slovní zásobu i fráze.

Děti potřebují střídat činnosti a podněty. Proto jsou naše lekce plné interakce, zpívání, tancování a řeší nejrůznější úkoly. Díky tomu má každá lekce spád a osobnost dítěte se rozvíjí všestranně, což je vynikající základ pro budoucí vzdělávání.

Naše kurzy bývají spojené příběhy kreslených postaviček, které prožívají lekci co lekci nové dobrodružství. Zatímco malé děti mají rády zvířátka a pohádkové postavy, starší školáci a teenageři sledují osudy hrdinů svého věku.

Děti se na příbězích z lekcí učí mnoho o světě kolem sebe – poznávají hodnotu přátelství, význam ochrany přírody a učí se lásce k poznávání.

Naši lektoři používají řadu pomůcek, které rozvíjí dětskou zvídavost a pomáhají k efektivnímu učení.

Aplikace a hry

Vzdělávací aplikace podporují efektivní učení prostřednictvím metody Helen Doron. Využijte moderní technologie ve prospěch svého dítěte a dejte mu podněty, které jej cíleně rozvíjí.

Aplikace Helen Doron Appstore Google Play

Angličtina pro děti: Investice do budoucnosti

Angličtina pro děti formou Helen Doron přináší mnoho výhod, které překračují pouhé osvojení jazyka. Naše malé skupinky umožňují individuální pozornost každému dítěti a podporují jeho rozvoj. Děti se u nás učí anglicky hravou formou, což je motivuje k pravidelnému úsilí a dosahování úspěchů.

Každodenní poslechy a hry v rámci naší aplikace posiluje jazykové dovednosti dětí a pomáhá jim získat důvěru v komunikaci v cizím jazyce. Pravidelná pochvala a podpora lektorů vytváří pozitivní učební prostředí, ve kterém se děti cítí motivovaně a sebevědomě.

Rodiče, kteří svěřili své děti do našich rukou, nám poskytují pozitivní zpětnou vazbu, což nás motivuje k neustálému vývoji a zlepšování našich metod výuky. Jejich děti nejenže získaly silné jazykové dovednosti, ale také se staly sebevědomými jedinci. Díky naší metodě se děti učí anglicky s radostí a nadšením, což má pozitivní dopad i na jejich celkový vývoj.

Rodiče oceňují nejen vysokou kvalitu výuky, ale také atmosféru, ve které se jejich děti cítí dobře.

Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu a přesvědčte se sami!

Máte otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Přijďte si vyzkoušet metodu Helen Doron na vlastní kůži. Rádi Vám vysvětlíme, jak to celé funguje a doporučíme Vám vhodný kurz pro Vaše dítě.

+420 241 711 843

Kontaktní formulář