post

Vážení studenti,

letošní Vánoce jsme chtěli pojmout v duchu lásky a pohody, kterou jsme Vám skrze e-mailovou schránku chtěli popřát. Bohužel jsme nečekali, že naše přání bude takto explozivně doručováno v tisících e-mailech, které nešlo z naší strany korigovat a z Vaší strany přehlédnout. Můžeme Vám však slíbit, že jsme si vánoční přání vybrali na 500 až 1000 let dopředu a tudíž Vás s ním již v budoucích letech nebudeme spamovat. Celá situace nás nesmírně mrzí a z celého srdce se Vám všem omlouváme, omlouváme a zase omlouváme. Stejně tak se tisíckrát omlouváme za způsobené problémy, které jsme tímto nevědomky napáchali.

Tímto Vám děkujeme za pochopení a naposledy Vám přejeme krásné Vánoce.

Vysvětlení problému:

Z původních 2.000 e-mailů, které jsme pro Vás měli nastaveny a včera ozkoušeny na jednotlivcích, se rázem stalo 100.000… Po prvním telefonátu, že se něco takového stalo, jsme začali situaci neprodleně řešit s podporou systému Schoolpartner. Podpora se snažila zastavit veškerou komunikaci, která odešla do Amerických serverů, ze kterých poté putovala k Vám do e-mailových schránek, ale bohužel neúspěšně. Jelikož problém nastal mezi servery a konečným příjemcem zprávy, kde se začal duplikovat a opětovně doručovat, nešlo s tím z naší strany nic dělat. Začali jsme tedy bombardovat podporu serverů v Americe, aby příkaz okamžitě zastavili. Bohužel díky časovému posunu jsme se nemohli nikam dovolat, jelikož místní čas ukazoval půlnoc. Byli jsme v naprostém zoufalství a nezbývalo nám nic jiného, než přihlížet této události. Aktuálně jsme veškerou komunikaci zastavili a tudíž by měl být problém u konce.

Pokud jste si e-mail otevřeli a dočetli až sem, přijměte ještě jednou naší velkou omluvu jak z naší strany, tak ze strany systému Schoolpartner, která se celou situací zabývá a bude nás informovat, kde se stala chyba.

Krásný víkend i poslední adventní neděli Vám přeje celý tým jazykové školy Sentia.