Address: 🏫

Růženínská 317/4, Praha 4, 142 00, Česká republika

Phone: 📱

+420 241 711 843

Email: 📧

sentia@sentia.cz

Where are we?

Naše jazyková škola se nachází na adrese Růženínská 317/4, Praha 4, nedaleko OC Novodvorská Plaza (Novo Plaza). V budově probíhají public classes, children's English lessons and individual lessons.

Městská hromadná doprava
(autobus č. 139, 150, 157, 117)

Nejlépe se k nám dostanete ze zastávky Sídliště Lhotka (u OBI Modřany), která se nachází 300 metrů od jazykové školy, případně můžete použít zastávku Lhotka (500 metrů).

Autem nebo na motorce

Parkování je možné v ulici Růženínská, nicméně zde bývá v odpoledních hodinách plno, proto můžete využít parkování v okolních ulicích nebo v okolí fotbalového stadionu FC Tempo Praha.

Na kole či koloběžce

Kola nebo koloběžky jsou u nás vítány. Můžete si je odložit do stojanů, které se nachází na zahradě. Nemůžeme za ně ručit, proto prosíme o důkladné zabezpečení.

Za každou recenzi budeme rádi!


Napište nám 😊


  Your name (required):

  Your email (required):

  Subject (required):

  Your message (required):

      Privacy policy
  I confirm that I have read the Privacy Policy

  Partners

  Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

  The Czech Trade Inspection Authority is responsible for the out-of-court settlement of consumer disputes under Act No. 634/1992 Coll., on Consumer Protection, as amended. Further information is available on the website www.coi.cz. Consumers are entitled to use the online dispute resolution platform to resolve consumer disputes in the language of their choice. To do just that, consumers can use the platform available on the website https://webgate.ec.europa.eu/odr.