O projektu ONLINEjazyky.cz

Výuce cizích jazyků se věnujeme od roku 1998. Založili jsme první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali vítězi ankety kategorie Internetové efektivity, IDNES.

Poznali jsme více než 20.000 studentů. Vybudovali rozsáhlou knihovnu a jedinečné zázemí.

Od roku 2006 jsme začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online. Když jsme poté zjistili, že student, který měsíc chybí, dokáže následovat a chápat výukovou látku samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, vyvstal v naší mysli úkol:

Přenést naše jedinečné know-how a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému Čechovi, který bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání.

Onlinejazyky.cz je specialistou na e-learning cizích jazyků v českém prostředí, vyvinuto Čechy pro české studenty. Učíme 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovujeme individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám jako partner a dodavatel kvalitních zdrojů.

Pro více informací navštivte stránky www.onlinejazyky.cz nebo www.sogoodlanguages.com